Cześć,

jestem Kuba, od półtora roku współpracuję
z Pawłem w AT3 przy tworzeniu prezentacji. Z Pawłem znamy się znacznie dłużej,  przez kilka lat pracowaliśmy razem w agencji interaktywnej. Doświadczenia z tego okresu określiły kierunek naszej działalności.

 

W 2006 roku współrealizowałem projekt dla dużej firmy z branży spożywczej skierowany do kobiet
w ciąży i młodych matek. Pomysł na serwis był dobry, realizacja także. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że projekt odniósł umiarkowany sukces. Narzędzia, które zaplanowaliśmy, a potem wdrożyliśmy, okazały się zbyt czasochłonne dla  młodych matek.

Natomiast Paweł był odpowiedzialny za stworzenie prezentacji podsumowującej projekt dla zarządu firmy klienta.  Zrobił to znakomicie.  Brand manager awansował,  a serwis otrzymał nagrodę „Best Practice” oraz dostał rekomendację wdrożenia we wszystkich krajach grupy. Paweł opracował świetną prezentację i  przygotował  managera do jej wygłoszenia. Prezentacja zrobiła duże wrażenie, silne strony projektu zostały zaakcentowane.

Stąd  pomysł.

Czym się zajmuję: techniczną stroną realizacji. Chociaż uczestniczę w każdym etapie powstawania prezentacji, jednak przede wszystkim odpowiadam za implementację pomysłu za pomocą wybranego narzędzia. Wykorzystujemy głównie PowerPointa i Prezi,  jednak ostatnio przygotowaliśmy świetną prezentację na arkuszu papieru. Jednak tutaj skupię się przede wszystkim na dość nowym narzędziu: Prezi.