Prezi za darmo jest dostępna jedynie poprzez przeglądarkę. Niemniej jeżeli chcesz pracować wygodniej na wersji desktopowej musisz zapłacić nawet 159$ (ok. 500 zł). Jednak jest sposób aby mieć wersję PRO za darmo.

Jeżeli osoby, którym poleciłeś PREZI założą konto możesz uzyskać kilka miesięcy darmowego dostępu w wersji PRO. Nie odnalazłem informacji oficjalnych ile osób musiałoby skorzystać z Twojego polecania ani na ile miesięcy otrzymasz dostęp do płatnej wersji. Niemniej są wypowiedzi dostępne na formach, w których użytkownicy chwalą się otrzymaniem 3-miesięcznego dostępu do wersji PRO za polecenie 5-ciu osobom PREZI.

Prezi zaprasza do programu
Prezi program

Prezi zaprasza do programu

Jeżeli założysz konto na PREZI, w informacjach Twojego profilu znajdziesz zakładkę umożliwiającą Ci polecenie programu swoim znajomym poprzez Tweeter oraz FaceBook, razem z licznikiem potwierdzonych poleceń.

Prezi

Licznik przedstawiający ilość poleceń prezi

Jeżeli nie wystarcza Ci miesiąc darmowego dostępu do wersji PRO a nie chcesz płacić 500 zł za roczny dostęp to możesz polecać PREZI swoim znajomym. Przy odrobinie szczęścia będziesz się cieszyć darmową wersją PRO.